Уважаеми държавни служители,
Приемете моите най-сърдечни поздравления по случай 23 юни – Деня на държавния служител.
Днешният празник е повод да изразим признателност към всички, които с професионализъм, отговорност и всеотдайност работят в служба на обществото и допринасят за ефективното функциониране на държавната администрация.
Благодаря Ви за ежедневните усилия, за коректното отношение към гражданите, за умението да намирате решения в динамична среда и за стремежа Ви да изпълнявате своите задължения с чест и достойнство.
Пожелавам Ви здраве, удовлетворение от постигнатото, вдъхновение и сили да продължавате да работите с увереност и мотивация в полза на гражданите и развитието на област Търговище.
Честит празник!
инж. Илко Илиев
Областен управител на област Търговище


